
Каучукова шумоізоляція самоклей з товщиною ізоляції 9 мм ODE R-Flex Roll XT
- Готово до відправки
- Код: 320003
350 ₴/кв.м
280 ₴/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- +380 (96) 282-85-85WhatsApp, Telegram, Viber
- +380 (95) 485-25-24WhatsApp, Telegram, Viber
ODE R-FLEX (Туреччина) - це високоякісна листова ізоляція зі спіненого синтетичного каучуку з мелкоячеистой структурою, для ізоляції систем опалення, холодної та гарячої води, вентиляції, кондиціонування, холодопостачання, звукоізоляції, в сонячних колекторах. Високоякісний каучук ODE R-FLEX - це сучасна ізоляція з високими фізичними і хімічними характеристиками, яка успішно зарекомендувала себе при монтажі і експлуатації в діапазоні температур від -200°С до +105 °С. Коефіцієнт опору паропроникненню μ≥7000. Коефіцієнт теплопровідності λ при 10С≤0,038 Вт/(м•К). Колір - чорний. Ширина рулону - 1м.
ODE R-FLEXпроизводится на основі спіненого синтетичного каучуку із закритою комірчастою структурою. Він є гнучким і довговічним матеріалом. Якісна закриточарункова структура забезпечує йому високоефективні теплоізоляційні властивості. Технічні характеристики цього матеріалу забезпечують відмінну ізоляційну роботу і контроль над утворенням конденсату. Теплоізоляційні матеріали ODE R-FLEXпроходят сертифікацію і відповідають вимогам санітарно-епідеміологічного нагляду, пожежної безпеки та відповідності. Теплоізоляція ODE R-FLEX - слабогорючий, самозатухаючий матеріал.
Ключові особливості наших товарів
01
Гарантія якості
Ми гарантуємо якість товарів нашого асортименту. Всі вони є практичними у використанні.
02
Значний асортимент
Понад 70 найменувань продукції: від бюджетних матеріалів до найдорожчих пропозицій.
03
Сертифікована продукція
Всі наші товари мають сертифікати, протоколи випробувань як за кордоном, так і в Україні.
04
Не містять CFC та (H) CFC
Матеріали виробляються без використання фреону та фреоновмісних речовин (CFC or (H) CFC free).
Чому нам можна довіряти
Наша компанія працює на ринку з 2002 року.
Ми цінуємо репутацію відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
Також рекомендуємо вам подивитися інший інший товар, який також можна придбати.
Крім цього ви можете ознайомитися з переліком товарів даного типу нашого інтернет-магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ODE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Шумоізоляція |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабогорючий) |
| Щільність | 40 кг/м3 |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Матеріал | Каучук |
| Матеріал ізоляції | Спінений каучук |
| Покриття | Без покриття |
| Теплопровідність | 0.034 Вт/мК |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Товщина ізоляції | 9 |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
- Ціна: 280 ₴/кв.м

