
Полотно ППЕ ламіноване 5 мм (25 м2/рулон)
- Немає в наявності
- Код: 450011
1 187,50 ₴/рулон
+380 (93) 171-38-74
Відділ продажу
- +380 (96) 282-85-85WhatsApp, Telegram, Viber
- +380 (95) 485-25-24WhatsApp, Telegram, Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Являє собою полотно пінополіетилену закритою пористої структури різної товщини, ламіноване металізованою плівкою.
Товщина полотна варіюється від 2 до 10 мм.
«Відображає» ізоляція не тільки дозволяє вдягнути інженерні комунікації в «естетичну упаковку», а й запобігає теплові втрати, це збільшує термін служби обладнання, захищає від електромагнітного та теплового випромінювання. Ламіноване полотно виробляється як з металізованою плівкою з одного боку, так і з липким шаром.
Область застосування:
- Теплоізоляція, пароізоляція огороджувальних конструкцій будівель
- Ізоляція трубопроводів, повітроводів
- Ізоляція зовнішніх систем холодного і гарячого водопостачання, баків, холодильних камер і труб великого діаметру
- Під ламінат
- Під паркет
- Під стяжку
- Ізоляція міжповерхових перекриттів
- Упаковка обладнання (для зменшення вібрації)
- В якості ущільнювача на стиках
- В системі «Тепла підлога»
| Основні | |
|---|---|
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Покриття | Ламіноване |
| Щільність | 25 кг/м3 |
| Теплопровідність | 0.038 Вт/мК |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Розміри | |
| Товщина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25 |
- Ціна: 1 187,50 ₴/рулон

