
Сендвіч-панель акустична BlockSound DUO 24 mm (1000х400)
- Готово до відправки
- Код: 555002
425 ₴
340 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
-20%
+380 (93) 171-38-74
Відділ продажу
- +380 (96) 282-85-85WhatsApp, Telegram, Viber
- +380 (95) 485-25-24WhatsApp, Telegram, Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акустична панель BlockSound - це найкраще рішення для шумоізоляції стін та стелі в жилих та побутових приміщеннях, коли потрібно максимально зберегти простір . Має високі показники звукоізоляції від усіх типів шумів. Використання панелей серії BlockSound забезпечує суттєве зниження ударних та повітряних шумів. Рекомендується для застосування у багатоквартирних будинках та будинках класу комфорт та преміум.
Застосовувані матеріали:
1. Акустичний поролон високої щільності (120 кг/м.куб) (15 мм)
2. Шумоізоляційний вспінений каучук (9 мм)
Характеристики звукоізоляційної панелі BlockSound DUO
1. Матеріал має клеючий шар! (самоклейка)
2. Зниження рівня повітряного шуму – 45 дБ RW
3. Розмір матеріалу - 1000 мм х 400 мм
4. Товщина матеріалу 24 мм
5. Еластичність матеріалу: так
6. Ступінь жорсткості: напівжорсткий
7. Вага матеріалу 2,1 кг (+- 5%) на 1м2
8. Екологічно чистий : так
9. Країна виробник – Україна
Застосовувані матеріали:
1. Акустичний поролон високої щільності (120 кг/м.куб) (15 мм)
2. Шумоізоляційний вспінений каучук (9 мм)
Характеристики звукоізоляційної панелі BlockSound DUO
1. Матеріал має клеючий шар! (самоклейка)
2. Зниження рівня повітряного шуму – 45 дБ RW
3. Розмір матеріалу - 1000 мм х 400 мм
4. Товщина матеріалу 24 мм
5. Еластичність матеріалу: так
6. Ступінь жорсткості: напівжорсткий
7. Вага матеріалу 2,1 кг (+- 5%) на 1м2
8. Екологічно чистий : так
9. Країна виробник – Україна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Коефіцієнт звукопоглинання | 0.45 |
| Призначення матеріалу | Поліпшення акустики приміщень, Звукоізоляція, Зниження ударного шуму |
| Область застосування | Для інженерного обладнання, Для каркасних конструкцій, Для стель, Для стін |
| Ступінь жорсткості | Напівжорсткий |
| Товщина | 24 мм |
| Форма поставки матеріалу | Плита |
| Ширина | 400 мм |
| Екологічний матеріал | Так |
- Ціна: 340 ₴



