
Скловата ODE Starflex Silte 140 мм 1,2 *6.0 (7,2 m2/pkt)
- Готово до відправки
- Код: 270001
1 170 ₴/рулон
936 ₴/рулон
- +380 (96) 282-85-85WhatsApp, Telegram, Viber
- +380 (95) 485-25-24WhatsApp, Telegram, Viber
Група матів ODE STARFLEX виробляється з коефіцієнтом теплопровідності в інтервалі λ = 0.032-0.044 W/(m.K).
СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ
Використовується в будь-яких дерев'яних конструкціях, на покрівлі та металевих дахах,
У міжпокрівельних перекриттях,
У системах покрівлі із сендвіч-панелей,
У геліосистемах,
У розплідниках для тварин,
У спорудах збірної конструкції,
У системах ОВК.
ПЕРЕВАГИ
Використовується для теплоізоляції, звукоізоляції, формування акустичного середовища та пожежної безпеки.
Матеріал відноситься до матеріалів класу А1 (негорючі) згідно з TS EN 13501-1, що має важливе значення з погляду пожежної безпеки.*
Прекрасно адаптується до будь-яких дерев'яних та металевих дахів.
Завдяки легкості легко піднімається на дах, обрізається та застосовується на місці.
Скловаті мати з покриттям однієї поверхні алюмінієвою фольгою забезпечують чудову звуко- та теплоізоляцію повітроводів систем кондиціювання повітря та вентиляції.
З огляду на особливості скловати не рветься і створює відходів у процесі застосування.
Чи не псується, не гниє з часом, не призводить до формування грибка.
Не псується завдяки натуральному складу, зручний у використанні.
Має сертифікат EUCEB, який свідчить про відсутність речовин, які є шкідливими для здоров'я людини.
Наявність сертифіката EPD надає додаткової переваги проектам, націленим отримання сертифікації LEED, BREEAM, DGNB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ODE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид мінеральної вати | Скловата |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Покриття | Без покриття |
| Щільність | 12 кг/м3 |
| Максимальна робоча температура | 250 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина | 140 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 6000 мм |
- Ціна: 936 ₴/рулон


