
Шумоізоляція приміщень каучукова товщиною 32 мм, без клеючого шару). Виробництво Польща
- Готово до відправки
- Код: 210006
1 375 ₴/кв.м
1 100 ₴/кв.м
-20%
+380 (93) 171-38-74
Відділ продажу
- +380 (96) 282-85-85WhatsApp, Telegram, Viber
- +380 (95) 485-25-24WhatsApp, Telegram, Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФІЗИКО-МЕХАНІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ СПІНЕНОГО СИНТЕТИЧНОГО КАУЧУКУ:
- Діапазон робочих температур: від -200 °С до +115 °С.
- Коефіцієнт теплопровідності (при 0 °С): ≤ 0,036 Вт/(м·К).
- Опір дифузії водяної пари (фактор μ): 7500.
- Екологічна безпека: без азбесту; без CFC-HCFC.
- Олія та бензостійкість: гарна.
- Біологічна стійкість: гарна.
- Пожежна безпека: B-s3-d0 (BS476Class 0 DIN 4102-B1) - TS EN 13501-1.
- Колір чорний.
- Щільність: 45 ÷ 60 кг/м.куб.
- Горючість: Г1.
- Поведінка у вогні: слабогорючий, самозагасаючий.
- Займистість: B S3 D0 (Class 0).
- Запах: нейтральний.
ЗВУКОІЗОЛЯЦІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ:
Індекс додаткової звукоізоляції повітряного шуму для спіненого каучуку завтовшки:
- 3мм: ∆Rw= 5 -6 дБ.
- 6мм: Rw = 8 -9 дБ.
- 9мм: ∆Rw = 12 -14 дБ.
- 13мм: ∆Rw = 16 -18 дБ.
- 19мм: Rw = 22 -25 дБ.
- 25мм: Rw = 30 -32 дБ.
- 32мм: Rw = 37 -39 дБ.
- 50мм: ∆Rw = 45 -47 дБ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Польща |
| Товщина | 32 мм |
| Тип | Шумоізоляція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Довжина | 1000 |
| Ширина | 1000 мм |
| Щільність | 60 кг/м3 |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабогорючий) |
| Призначення матеріалу | Звукоізоляція, Віброізоляція, Поліпшення акустики приміщень, Зниження ударного шуму |
| Екологічний матеріал | True |
| Еластичність матеріалу | True |
| Сфера застосування | Для стін, Для підлоги, Для стель, Для каркасних моделей, Для інженерного обладнання |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 100 ₴/кв.м




