
Віброізоляція для авто Vibrex Black Label 3.0х500х700
- Готово до відправки
- Код: 880019
301,25 ₴/лист
241 ₴/лист
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- +380 (96) 282-85-85WhatsApp, Telegram, Viber
- +380 (95) 485-25-24WhatsApp, Telegram, Viber
Black Label 3 мм
Віброізоляція бізнес класу від Vibrex. Завдяки унікальній формулі бутилкаучукової мастики Extreme-S вдалося досягти збільшеного на 20% коефіцієнта механічних втрат (КМП), на 34% підвищилася адгезія до металу та пластику, збільшився діапазон робочих температур. Матеріал, як і попередник Vibrex Master, складається з полімерного шару без додавання бітуму, гудрону та продуктів вторинної переробки. Тобто при монтажі немає необхідності в нагріванні і віброізоляція не виділяє шкідливих речовин, а ефективність можна порівняти з найдорожчими матеріалами преміум класу.
Застосування даної віброізоляції в комплексі з шумоізоляційними матеріалами дозволяє знизити рівень шуму та вібрацій в авто більш ніж у 2,5 рази.
Гарантія на віброізоляцію 15 років!
Vibrex Black Label – ефективний вібропоглинач з покращеними характеристиками та абсолютно новими властивостями.
– товщина 3,0 мм;
– розміри листа 500*700 мм;
– товщина фольги 100 мікрон;
– КМП 0,51;
– додаткові антикорозійні властивості;
– вага листа 2 кг.
– місця встановлення: днище, багажник, арки, моторний відсік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vibrex |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Довжина листа | 70 см |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Площа аркуша | 0.35 кв.м |
| Застосування матеріалу | Двері, Підлогу автомобіля, Стінки багажника, Колісні арки, Стеля автомобіля, Дах, Дверні панелі, Пол багажника, Кришка багажника, Капот |
| Стан | Новий |
| Тип | Віброізоляція |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина листа | 50 см |
- Ціна: 241 ₴/лист




