
Віброізоляція для авто Vibrex Black Label 2.0х500х4000
- Готово до відправки
- Код: 880017
1 446,25 ₴/лист
1 157 ₴/лист
- +380 (96) 282-85-85WhatsApp, Telegram, Viber
- +380 (95) 485-25-24WhatsApp, Telegram, Viber
Black Label 2 мм
Віброізоляція бізнес класу від Vibrex. Завдяки унікальній формулі бутилкаучукової мастики Extreme-S вдалося досягти збільшеного на 20% коефіцієнта механічних втрат (КМП), на 34% підвищилася адгезія до металу та пластику, збільшився діапазон робочих температур. Матеріал, як і попередник Vibrex Master, складається з полімерного шару без додавання бітуму, гудрону та продуктів вторинної переробки. Тобто при монтажі немає необхідності в нагріванні і віброізоляція не виділяє шкідливих речовин, а ефективність можна порівняти з найдорожчими матеріалами преміум класу.
Застосування даної віброізоляції в комплексі з шумоізоляційними матеріалами дозволяє знизити рівень шуму та вібрацій в авто більш ніж у 2,5 рази.
Гарантія на віброізоляцію 15 років!
Переваги віброізоляції в рулоні:
- зручність транспортування та зберігання (порівняно з листами);
- економія при розкрої;
- можливість обробки більших поверхонь без стиків.
Vibrex Black Label – ефективний вібропоглинач з покращеними характеристиками та абсолютно новими властивостями.
– товщина 2,0 мм;
– розмір рулону 500*4000 мм;
– товщина фольги 100 мікрон;
– КМП 0,35;
– додаткові антикорозійні властивості;
– вага рулону: 7,5 кг.
– місця встановлення: двері, дах, багажник, капот.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vibrex |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.5 кг |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Площа аркуша | 2 кв.м |
| Застосування матеріалу | Двері, Підлогу автомобіля, Стінки багажника, Колісні арки, Стеля автомобіля, Дах, Дверні панелі, Пол багажника, Кришка багажника, Капот |
| Стан | Новий |
| Тип | Віброізоляція |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 50 см |
- Ціна: 1 157 ₴/лист





