
Шумоізоляція авто, квартир, труб каучукова на клейовій основі+алюмінієва фольга 50 мм листова
- Готово до відправки
- Код: 330007
1 875 ₴/кв.м
1 500 ₴/кв.м
- +380 (96) 282-85-85WhatsApp, Telegram, Viber
- +380 (95) 485-25-24WhatsApp, Telegram, Viber
K-flex, PA-flex, EUROBATEX, Oneflex, Kaiflex, Armaflex, Izocamflex, Aeroflex, Normatube, Insul roll, Izoflex
Високоякісна листова ізоляція зі спіненого синтетичного каучуку з мелкоячеистой структурою, для ізоляції систем опалення, холодної та гарячої води, вентиляції, кондиціонування, холодопостачання, звукоізоляції, в сонячних колекторах. Високоякісний каучук - це сучасна ізоляція з високими фізичними і хімічними характеристиками, яка успішно зарекомендувала себе при монтажі і експлуатації в діапазоні температур від -200°С до +105 °С. Коефіцієнт опору паропроникненню μ≥7000. Коефіцієнт теплопровідності λ при 10С≤0,038 Вт/(м•К). Колір - чорний. Ширина рулону - 1м.
Виготовляється на основі спіненого синтетичного каучуку із закритою комірчастою структурою. Він є гнучким і довговічним матеріалом. Якісна закриточарункова структура забезпечує йому високоефективні теплоізоляційні властивості. Технічні характеристики цього матеріалу забезпечують відмінну ізоляційну роботу і контроль над утворенням конденсату. Теплоізоляційні матеріали проходят сертифікацію і відповідають вимогам санітарно-епідеміологічного нагляду, пожежної безпеки та відповідності. Слабогорючий, самозатухаючий матеріал.
Ключові особливості наших товарів
01
Гарантія якості
Ми гарантуємо якість товарів нашого асортименту. Всі вони є практичними у використанні.
02
Значний асортимент
Понад 70 найменувань продукції: від бюджетних матеріалів до найдорожчих пропозицій.
03
Сертифікована продукція
Всі наші товари мають сертифікати, протоколи випробувань як за кордоном, так і в Україні.
04
Не містять CFC та (H) CFC
Матеріали виробляються без використання фреону та фреоновмісних речовин (CFC or (H) CFC free).
Чому нам можна довіряти
Наша компанія працює на ринку з 2002 року.
Ми цінуємо репутацію відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
Також рекомендуємо вам подивитися інший інший товар, який також можна придбати.
Крім цього ви можете ознайомитися з переліком товарів даного типу нашого інтернет-магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ODE |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Щільність | 40 кг/м³ |
| Товщина | 50 мм |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Ширина | 1000 мм |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Матеріал ізоляції | Спінений каучук |
| Теплопровідність | 0.034 Вт/мК |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Каучук |
| Покриття | Фольговане |
| Застосування матеріалу | Двері, Дверні панелі, Капот, Колісні арки, Дах, Кришка багажника, Стать автомобіля, Пол багажника, Стель автомобіля, Стенки багажника |
| Тип | Шумоізоляція |
| Товщина ізоляції | 50 |
- Ціна: 1 500 ₴/кв.м




