
Тепло, звуко, шумоізоляція каучукова 25 мм лист
- Готово до відправки
- Код: 310005
606,25 ₴/кв.м
485 ₴/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- +380 (96) 282-85-85WhatsApp, Telegram, Viber
- +380 (95) 485-25-24WhatsApp, Telegram, Viber
K-flex, PA-flex, EUROBATEX, Oneflex, Kaiflex, Armaflex, Izocamflex, Aeroflex, Normatube, Climaflex, Insul roll, Izoflex
Високоякісні ізолятори з синтетичного каучуку з дрібноячею, для ізоляції систем опалення, холодної та гарячої води, вентиляції, кондиціювання, холодоснаблення, звукоізоляції, сонячних коллекторів. Високоякісний каучук - це сучасна ізоляція з високими фізичними та хімічними характеристиками, яка успішно зарекомендувала себе при монтажі і експлуатації в діапазоні температур від -200 градусів До +105 °С. Коефіцієнт теплопровідності жуй при 10 ❖0,038Вт/ (м• К). Колір - чорний. Ширина рулона - 1м.
Виготовляється на основі штучного каучуку з закритою ячею. Він є гнучким і довготривалим матеріалом. Завдяки закритей структурі він має високоефективні теплоізоляційні властивості. Технічні характеристики цього матеріалу забезпечують відмінну ізоляційну роботу і контроль над освітою конденсата. Теплоізоляційні матеріали проходять сертифікацію і відповідають вимогам санітарно-епідеміологічного нагляду, пожежної безпеки і відповідності. Слабогорючий, самозагасливий матеріал.
Основні особливості наших товарів
01
Гарантія якості
Ми гарантуємо якість товарів нашого асортименту. Усі ці засоби є практичними у використанні.
02
Важливий асортимент
Понад 70 таких товарів: від бюджетних матеріалів до дорожчих речень.
03
Сертифікована продукція
Всі наші товари мають сертифікати, протоколи випробувань як за кордоном, так і в Україні.
04
Не містить CFC і (H) CFC
Матеріали виготовляються без використання фреона та фроносодержів (CFC or (H) CFC free).
Чому нам можна довіряти
Наша компанія працює на ринку з 2002 року.
Ми високо цінуємо репутацію відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Хочете придбати наші товари? У такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її опрацює і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Тема заявок на сайті або по телефону

Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів

Витрати на зручне використання

Доставка вибраним способом
Пропонуємо вам також подивитися другой товар, який також можна придбати.
Крім того, ви можете ознайомитися з перекреслити товари цього типу Наш інтернет-магазин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ODE |
| Застосування матеріалу | Двері, Підлогу автомобіля, Стінки багажника, Колісні арки, Стеля автомобіля, Дах, Дверні панелі, Пол багажника, Кришка багажника, Капот |
| Тип | Шумоізоляція |
| Товщина | 25 мм |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабогорючий) |
| Щільність | 40 кг/м3 |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Матеріал | Каучук |
| Матеріал ізоляції | Спінений каучук |
| Покриття | Без покриття |
| Теплопровідність | 0.034 Вт/мК |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Товщина ізоляції | 25 |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
- Ціна: 485 ₴/кв.м

