
ODE R-Flex Roll XT MET лист 32мм з самоклеющейся основою і металізованої плівкою
- Готово до відправки
- Код: 340006
1 025 ₴/кв.м
820 ₴/кв.м
- +380 (96) 282-85-85WhatsApp, Telegram, Viber
- +380 (95) 485-25-24WhatsApp, Telegram, Viber
ODE R-FLEX (Туреччина) - це високоякісна листова ізоляція зі спіненого синтетичного каучуку з мелкоячеистой структурою, для ізоляції систем опалення, холодної та гарячої води, вентиляції, кондиціонування, холодопостачання, звукоізоляції, в сонячних колекторах. Високоякісний каучук ODE R-FLEX - це сучасна ізоляція з високими фізичними і хімічними характеристиками, яка успішно зарекомендувала себе при монтажі і експлуатації в діапазоні температур від -200°С до +105 °С. Коефіцієнт опору паропроникненню μ≥7000. Коефіцієнт теплопровідності λ при 10С≤0,038 Вт/(м•К). Колір - чорний. Ширина рулону - 1м.
ODE R-FLEXпроизводится на основі спіненого синтетичного каучуку із закритою комірчастою структурою. Він є гнучким і довговічним матеріалом. Якісна закриточарункова структура забезпечує йому високоефективні теплоізоляційні властивості. Технічні характеристики цього матеріалу забезпечують відмінну ізоляційну роботу і контроль над утворенням конденсату. Теплоізоляційні матеріали ODE R-FLEXпроходят сертифікацію і відповідають вимогам санітарно-епідеміологічного нагляду, пожежної безпеки та відповідності. Теплоізоляція ODE R-FLEX - слабогорючий, самозатухаючий матеріал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ODE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Матеріал ізоляції | Спінений каучук |
| Щільність | 40 кг/м3 |
| Теплопровідність | 0.034 Вт/мК |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Каучук |
| Покриття | На клейовій основі + металізована плівка |
| Товщина ізоляції | 32 |
- Ціна: 820 ₴/кв.м


