
Каучукова теплоізоляція для труб із вн. Ø 28 мм і товщиною ізоляції 9 мм NMC Insul Tube трубка 9х28 мм
- Готово до відправки
- Код: 200016
50 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- +380 (96) 282-85-85WhatsApp, Telegram, Viber
- +380 (95) 485-25-24WhatsApp, Telegram, Viber
INSUL TUBE® (Польща) - це високоякісна трубна ізоляція зі спіненого синтетичного каучуку з мелкоячеистой структурою, для ізоляції систем опалення, холодної та гарячої води, вентиляції, кондиціонування, холодопостачання, звукоізоляції, в сонячних колекторах. Високоякісний каучук INSUL TUBE® - це сучасна ізоляція з високими фізичними і хімічними характеристиками, яка успішно зарекомендувала себе при монтажі і експлуатації при температурах носія -200 +115 С. Колір - чорний. Діапазон температур від -45 °С (-200°С)* до +105 °С. Коефіцієнт опору паропроникненню μ≥7000. Коефіцієнт теплопровідності λ при 10С≤0,034 Вт/(м•К).
Коли Вам необхідна високоеластична ізоляція здатна витримати екстремально низькі або високі температури, то синтетичний каучук INSUL TUBE® - це саме те, що Вам потрібно.
INSUL TUBE® - це професійний матеріал в лінійці нашої ізоляції, виготовлений з синтетичного каучуку із закритою структурою комірок, дозволяє економити час монтажу і повністю задовольняє високим вимогам професіоналів.
Особливу цінність його якості набувають у тих конструкціях, де гнучкість і різноманітність варіантів є пріоритетом. INSUL TUBE® має низький коефіцієнт теплопровідності і низьку паро пропускною спроможність, що значно підвищує енергетичну ефективність і термін служби ізольованих конструкцій. На додаток, INSUL TUBE® відповідає всім державним нормам і має відповідні сертифікати.
Ключові особливості наших товарів
01
Гарантія якості
Ми гарантуємо якість товарів нашого асортименту. Всі вони є практичними у використанні.
02
Значний асортимент
Понад 70 найменувань продукції: від бюджетних матеріалів до найдорожчих пропозицій.
03
Сертифікована продукція
Всі наші товари мають сертифікати, протоколи випробувань як за кордоном, так і в Україні.
04
Не містять CFC та (H) CFC
Матеріали виробляються без використання фреону та фреоновмісних речовин (CFC or (H) CFC free).
Чому нам можна довіряти
Наша компанія працює на ринку з 2002 року.
Ми цінуємо репутацію відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
Також рекомендуємо вам подивитися інший інший товар, який також можна придбати.
Крім цього ви можете ознайомитися з переліком товарів даного типу нашого інтернет-магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Польща |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Матеріал ізоляції | Спінений каучук |
| Теплопровідність | 0.034 Вт/мК |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Форма поставки матеріалу | Порожниста труба |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина ізоляції | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр труби | 28 |
| Внутрішній діаметр | 6 |
| Матеріал | Каучук |
| Покриття | Без покриття |
| Товщина | 9 мм |
- Ціна: 50 ₴/пог.м

