
Каучукова теплоізоляція товщиною ізоляції 25 мм ODE R-Flex Pipe Std трубка 25х89 2м
- Готово до відправки
- Код: 300066
931 ₴
745 ₴
- +380 (96) 282-85-85WhatsApp, Telegram, Viber
- +380 (95) 485-25-24WhatsApp, Telegram, Viber
Ключові особливості наших товарів
01
Гарантія якості
Ми гарантуємо якість товарів нашого асортименту. Всі вони є практичними у використанні.
02
Значний асортимент
Понад 70 найменувань продукції: від бюджетних матеріалів до найдорожчих пропозицій.
03
Сертифікована продукція
Всі наші товари мають сертифікати, протоколи випробувань як за кордоном, так і в Україні.
04
Не містять CFC та (H) CFC
Матеріали виробляються без використання фреону та фреоновмісних речовин (CFC or (H) CFC free).
Чому нам можна довіряти
Наша компанія працює на ринку з 2002 року.
Ми цінуємо репутацію відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
Також рекомендуємо вам подивитися інший інший товар, який також можна придбати.
Крім цього ви можете ознайомитися з переліком товарів даного типу нашого інтернет-магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ODE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Максимальна робоча температура | 116 град. |
| Матеріал ізоляції | Спінений каучук |
| Теплопровідність | 0.034 Вт/мК |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Форма поставки матеріалу | Порожниста труба |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина ізоляції | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 25 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Внутрішній діаметр | 22 |
| Матеріал | Каучук |
| Зовнішній діаметр труби | 89 |
- Ціна: 745 ₴

