
Поліетиленова теплоізоляція для труб з вн. Ø 35 мм і товщиною ізоляції 9 мм NMC Sanflex трубка 35х9 мм
- В наявності
- Код: 130011
38 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- +380 (96) 282-85-85WhatsApp, Telegram, Viber
- +380 (95) 485-25-24WhatsApp, Telegram, Viber
SANFLEX (вспененный полиэтилен) изоляция для труб с температурой носителя в них от –40 до +85°С. Оболочки (трубки) 2-метровой длины, серого цвета. Внутренние диаметры изоляционных трубок от 15 до 76 мм. Могут быть установлены как на существующий трубопровод, так и в процессе монтажа.
Основные характеристики:
- коефіцієнт теплопровідності при 0С λ =0,038 Вт/(м•К).
- коефіцієнт опору вологості > 3000
- група горючості Г2
Монтаж проводиться за допомогою контактного клею на основі каучуку та поліуретану, акриловими клеями і (або) монтажних клеючих стрічок.
Ключові особливості наших товарів
01
Гарантія якості
Ми гарантуємо якість товарів нашого асортименту. Всі вони є практичними у використанні.
02
Значний асортимент
Понад 70 найменувань продукції: від бюджетних матеріалів до найдорожчих пропозицій.
03
Сертифікована продукція
Всі наші товари мають сертифікати, протоколи випробувань як за кордоном, так і в Україні.
04
Не містять CFC та (H) CFC
Матеріали виробляються без використання фреону та фреоновмісних речовин (CFC or (H) CFC free).
Чому нам можна довіряти
Наша компанія працює на ринку з 2002 року.
Ми цінуємо репутацію відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Польща |
| Група матеріалу по горючості | Г2 (помірно горючі) |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Матеріал ізоляції | Спінений поліетилен |
| Теплопровідність | 0.038 Вт/мК |
| Тип матеріалу | Г (горючий) |
| Форма поставки матеріалу | Порожниста труба |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина ізоляції | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр труби | 35 |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Покриття | Без покриття |
| Товщина | 9 мм |
- Ціна: 38 ₴/пог.м

