
Поліетиленова теплоізоляція для труб з вн. Ø 42 мм і товщиною ізоляції 9 мм NMC Climaflex Stabil трубка 42х9
- В наявності
- Код: 120005
42 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- +380 (96) 282-85-85WhatsApp, Telegram, Viber
- +380 (95) 485-25-24WhatsApp, Telegram, Viber
CLIMAFLEX® являє собою професійний матеріал, призначений для виконання ізоляції опалювальних і водопровідних труб, який виготовлений з спіненого поліетилену, що володіє закритою структурою комірок і не змінює з часом своїх властивостей. Цей матеріал відрізняється легкістю монтажу, до того ж він виготовлений за спеціальними технологіями, що не руйнує озоновий шар. Великий і різноманітний асортимент продукції відкриває широкі можливості для реалізації сучасних комплексних рішень у сфері ізоляції труб і повітроводів. Оскільки CLIMAFLEX® успішно сертифікований по вітчизняним і міжнародним стандартам, можна впевнено заявити, що цей матеріал прекрасно підходить для виконання ізоляції систем водопостачання і вентиляції.
«Родзинкою» ізоляції для труб CLIMAFLEX® STABIL крім високої якості CLIMAFLEX®, служить особливе захисне покриття з РЕ, яке захищає матеріал від вологи і механічних пошкоджень. CLIMAFLEX® STABIL відрізняється чудовою якістю і безпечної, чистої інсталяцією.
Переваги:
- Високий рівень захисту від вологи і механічних пошкоджень;
- Рекомендується для труб замуровуваемых в конструкції підлоги або стіни
Окружноэкструдированный ізоляційний поліетиленовий матеріал з наэкструдированной поліетиленовою плівкою, який застосовується спеціально для ізоляції систем водо - і теплопостачання, прокладених в стінах і підлогах з температурою носія в них від -45 до +105°С. Оболонки (трубки) 2-метрової довжини. Внутрішні діаметри ізоляційних трубок від 15 до 42 мм. Можуть бути встановлені як на існуючий трубопровід, так і в процесі монтажу. Коефіцієнт теплопровідності при 40°С λ=0,038 Вт/мК, група горючості Г2.
Ключові особливості наших товарів
01
Гарантія якості
Ми гарантуємо якість товарів нашого асортименту. Всі вони є практичними у використанні.
02
Значний асортимент
Понад 70 найменувань продукції: від бюджетних матеріалів до найдорожчих пропозицій.
03
Сертифікована продукція
Всі наші товари мають сертифікати, протоколи випробувань як за кордоном, так і в Україні.
04
Не містять CFC та (H) CFC
Матеріали виробляються без використання фреону та фреоновмісних речовин (CFC or (H) CFC free).
Чому нам можна довіряти
Наша компанія працює на ринку з 2002 року.
Ми цінуємо репутацію відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Польща |
| Група матеріалу по горючості | Г2 (помірно горючі) |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Матеріал ізоляції | Спінений поліетилен |
| Теплопровідність | 0.034 Вт/мК |
| Тип матеріалу | Г (горючий) |
| Форма поставки матеріалу | Порожниста труба |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина ізоляції | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр труби | 42 |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Покриття | Без покриття |
| Товщина | 9 мм |
- Ціна: 42 ₴/пог.м

